Top 1O!!

6. června 2013 v 17:54 |  mylittlepony
Uf konečně to mám..toto trvalo XD.Takže mám tu pro vás mích TOP 10 nej poníků!Bacha tenhle článek je dlouhej!Poníci nesjou nijak seřazený prostě jsem je tam nějak naházela k nim sou popisky,videa a proč je mám ráda.Těchle 10poníků se objeví možná příště v design.Mám ráda všechny poníky a TOP 10 se může pro mě každým dnem změnit.

Fluttershy

Fluttershy popis:
Fluttershy je jedna z hlavních postav seriálu My Little Pony.
Fluttershy je pegas. Má růžovou hřívu a světlou srst.Její oči jsou modré.Jedná se o velmi milou a tichou postavu. Téměř nikdy nekřičí. Vždy jde slyšet jen pronikavý pískot.
Ovládá element laskavosti.Fluttershy je zaměřena na péči o zvířata narozdíl od jiných pegasů, kteří jsou zaměřeni na počasí.-zdroj
Co se mi na ní líbí?
Má boží brvičky a modré oči trošičku do zelena jako já.Mám 2její postavičky.Miluje zvířátka stejně jako já a i jeden z mích nej mazlíčků je králíček :3.Už od první chvíle se mi lÍbí stejně tak i její stidlivost a to že dokáže být ,když chce asertivní a silná!Patří opravdu k mím nej poníkům.
Hey hey hey!Yay!

Líbí se mi i Fluttershy z poníkovské parodie od SWAG.Ikdyž je to bruální(a chudáci zvířátka) tak se mi to líbí asi mě máte za blázna XD

Písničky:


Lyra Heartstrings

Lyra popis:
Lyra Heartstrings je jednorožec, který se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic jako pozadová postava.
Lyra Heartstrings je jedna z málo jednorožců, kteří žijí v Ponyvillu. Žila pravdebodobně v Canterlotu, kde se taky často objevuje a už hned v první epizodě seriálu se chtěla v Canterlotu zkamarátit s Twilight Sparkle.
Patří mezi oblíbené a typické pozadové poníky, sfarbením i sympatiemi. Lyra fanoušky ohromila a získala jsi jejich pozornost, kvůli jejímu "lidskému" sezeni.Její nej kámoška je Bon Bon. -zdroj

Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Je to jedna z nejfšestranějších pozadových postvav XD.Je to prostě super šílený poník a barvy má fakt COOL!Mám jí za postavičku.
Objevila se hned v prvním díle ale až v díle s Cadance svatbou promluvila a to dokonce dvě věty!XD.Byla to družička Cadance.
Takžkže k té všestranosi no..tak umí hrát na harfu.Miluje lidi a v jedné parodii se s Octavii objevila jako Sea pony. :D.Taky se nějakým kouzlem ačkoli není pegas dostala na jeviště závodu Mladých letců kde tam poskakovala jak šílená a to se mi mrtě líbilo XD.Je taky známí její obrázek jak sedí na lavičce...

Písničky

Pinkie Pie + Pinkamena

Pinkie Pie popis:
Pinkie Pie je jednou z hlavních hrdinek seriálu. Bydlí a pracuje v "Cukrovém koutku" / "Sugarcube Corner" u pana a paní Cakeových. Jejím oficiálním povoláním je pekařka/cukrářka a pořadatelka oslav. Ke svým bláznivým písničkám si sama skládá hudbu a píše texty. Rovněž umí hrát na několik hudebních nástrojů (zároveň). Za mazlíčka má bezzubého aligátora jménem Gummy, který v díle "Párty pro jednoho" / "Party of One" oslavil právě jeden rok.
Pinkie Pie je "zemní poník" a zastupuje Element Smíchu. -zdroj
Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Prostě šílený poník kterýho mají všichni rádi,včetně mě.Někdo mi občas řekne že jsem jak Pinkie.Měla jsem její maou postavičku ale tak nějak sem ji stratila...no povídá se že Pinkie dělá portály prostě někam skočí a objeví se jinde :D.Mě baví prostě řekne něco ve chvíli kde se to nejmín hodí :D.Je známa parodie Cupcake kde je Pinkie pie seriovej vrah což je hustodémonskykrutopřísné!

Písničky:


Pinkamena popis:
Pinkie Pie nebyl když má pocit že je sama v poslední době, ona je pomalu ztrácí kontrolu nad sebou ... mluví sama pro sebe.Pinkamena, její tmavá strana strana s rovnou hřívou se probudí ze svého spánku v zákoutích mysli Pinkie . S Pinkie šokovala skutečnost, že její vlastní rozpolcená osobnost má mysl jeho vlastní. -zdroj (To je jediné co jsem o ní našla)


Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Jak už jsem jednou říkala.Když vás zradí,sklamou nebo ublíží přátelé tak každý máme svoji Pinkamenu v sobě.Včetně mě.Vznikly o ní spousty zabijáckých parodii a obrázků ale já se cítím stejně jak ona když mě přátelé sklamou a pak mě nezbívá než si povídát s polštářem.Takže je mi Pinkameny líto a když je mi smutno tak se dívám na její obrázky.Ale její zabijácká postava kterou jí daly Broniesové je taky super :D.

Písničky:


Doctor Whooves/Time Turner


Doctor Whooves/Time Turner popis:
Doktor Whooves také znám jako "Doktor Whoof" a "Time" Turner, je na pozadí země Eqestria postava z My Little Pony: Friendship is Magic. Je to světle hnědá pony s tmavě hnědou hřívou a světle modrýma očima. Doktor Whooves může být spatřen v epizodě 16 série s názvem "Sonic Rainboom", který vysílal 18. února 2011. Charakter byl soutěžící Pegasus pro nejlepšího mladého letce, soutěže v Cloudsdale.Doktore kopyta". Důvodem pro odlišné názvy vysvětlil WeLoveFine Brand zaměstnanců Guy, že dostal informace přímo od Hasbro, tvůrci MLP: FIM, který řekl, že jeho oficiální název zněl Lékař Kopyta. Důvodem pravděpodobně je, aby se zabránilo porušování autorských práv s BBC, vzhledem k jejich podobnosti v názvu jinak.Tam je také další variace Doctor Whooves uvedených v 04:22 v sezóně jedna finále "The Best Night Ever", která vysílala na 06.05.2011. Někteří fanoušci ho popsat jako pátý inkarnace Doctor Who odvoláním na podobnost Peter Davison. Někteří tvrdí, že tato verze Doctor Whooves podobá jedenácté inkarnace k doktorovi kvůli jeho motýlkem. Jiní ho považují za velitele, lékaře nemesis a odpadlíka Pán Času.Devátý díl druhé sezóny, "Sweet and Elite", také ukázala různé verze Doctor Whooves účastní na párty. Variace je další verze Peter Davison jako pátý, jedenáctý inkarnace inkarnace připomínající Matt Smith a třetí vtělení Doktor připomínající Jon Pertwee.

(Doctor Who-Pán času) je britský sci-fi televizní seriál představovat anonymní čas-cestovat po humanoidní mimozemšťan jednoduše odkazoval se na jako "Doktor". V seriálu, doktore, spolu s několika společníky cestuje časem a prostorem v lodi jménem TARDIS, který se objeví na lidi jako vintage box policejní modré. Úloha Lékař má doposud hrál 11 lidí, což je vysvětleno v prosvítají "regenerace", ve kterém doktor smrt vyhne změnou vzhledu. Od července 2011 je aktuální doktor hrál Matt Smith.
Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Jelikož se koukám na Doctora Who-Pána času tak je momentálně můj nej pony.Je to super poník a já ho miluju :3.Existují o něm 3 díly seriálu(Ne od Hasbro)Které najdete pod tímto článkem a v něm je jasné kdo je jeho asistenkou v pony světe,Derpy.Ikdyž jsem trochu udivená proč to není poník jménem Rose.Nepochopíš když se na to nedíváš XD.

Seriál:
Písničky:

Derpy Hooves


Derpy Hooves popis:

Derpy, rovněž známá pod fanouškovským (a tedy stále neoficiálním) jménem Derpy Hooves, je šedý pegas se slámově žlutou hřívou.
Slovo "derpy" znamená ve slangové angličtině především "šilhavý/šilhavá" a naráží právě na výraz tváře, který má Derpy v prvním díle pilotní epizody, na uvítací oslavě pro Twilight Sparkle.

Původně jen jako "jedna z davu" si Derpy okamžitě získala oblibu jak fanoušků, tak i autorů a dostala mnohem více prostoru, než bylo původně zamýšleno. -zdroj


Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím

Líbí se mi její šedá barva a šilhající roztomilé oči :3.Derpy je poštačka a její Cutie mark je záhada.Miluje muffiny(Kdo ne XD)
Ale ona muffiny opravdu zbožnuje a také je asistentkou Doctora Whoovese jak už jste vyděli v předchozích videjích.Bylo to docela nedávno kdy chtěli Derpy zrušit protože si stěžovali že uráží postižené děti.Nakonec se ji podařilo zachránit no a uvidíme jestli bude i v daších dílech MLP.

Save Derpy:

Písničky:


Princess Cadance


Princess Cadance popis:
Je okřídlený jednorožec (Alicorn), který se vyskytuje v seriálu My Little Pony Friendship is Magic jako vedlejší postava.
Princezna Cadance, celým jménem Mi Amore Cadenza je neteř princezny Celestie, stará přítelkyně a bývalá opatrovnice Twilight Sparkle, princezna kouzelné země Equestrie, manželka Shininga Armora a spoluvládkyně Crystal Empire. -zdroj

Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Je to super pony.Můj bejvalej nej pony ale ted už ne jen a pouze oblíbenej :/..V nadcházejících dílech by měla mít dceru jménem Skyla ale být to tak nemusí to rozhodne Hasro(Ale už vyrobili její hračku).Mám Cadence hračku :3 no a co víc o ní bych řekla už nevim XD.

Písničky:

Princess Luna


Princess Luna popis:
Princezna Luna je zastupující Vládkyně Equestrie (Lepší nazvat spoluvládce) a je to mladší sestra Princezny Celestie, hlavní vládkyni Equestrie s kterou se dělí o vládu.
Panuje v kouzelné Zemi Equestrie, kde vládne všem typům poníků (Zemním, Pegasusům, Jednorožcům).
Její sídlo se jako u Celestie , nachází v paláci v šlechtickém Městě Canterlote. Ovládá sílu Noci a Temna, takže v Equestrii má na starost Noc a večer a pouze tehdy se z Měsíce dostaví do Equestrie. Svou Sestru Celestiu má ráda a společně se snaží řídit v pořádku a mírumilovně Equestrií k lepším zítřkům.
Je to vedlejší méně vyskytující se postava.Poprvé se objevila v prvním díle jako Nighmare Moon. zdroj
Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Luna je méně oblíbená princezna a to mě štve.No jo je sice mladší sestra Celestie ale měla by být více důležitá.Protože poníci řeknou: U samotné Celestie!-Nebo podobně ale nikdy neřeknou: U samotné Luny!.Takže je to takovej chudáček :( protože ji spousta poníků nemá rádo protože byla Nightmare Moon.Já jí osobně mám radši než Celestii(Trollestii) a chtěla jsem si koupit její hračku ale mamka mě odtáhla z hračkárny dřív než jsem to stihla.Je dost v parodiích známo že Luna má ráda počítačové hry.

Sunshet Shimmer

Co si o ní myslím+Co o ní vím:
Vynechala jsem popis protože sem nikde nic nenašla XD.Takže se mi mrtě liběj její barvy,kůže,hříva,oči!Jsou podobné těm mejm i ta kudrnatá hříva :) jen škoda že to není pegas :P.Takže má to bejt záporná postava v Eqestria Girls ale na její krabičce s postavičkou je napsané že je o studentka Celestie :D.Písničky žádný neznám takže víc k ní nic..


Trixie Lulamoon

Trixie Lulamoon popis:
Trixie, či spíše Úžasná a Velkolepá Trixie, je kouzelnice, která se svým vystoupením cestuje po celé Equestrii a v díle "Krotitelé chlubilů" / "Boast Busters" (s1e6) zavítá právě i do Ponyvillu.
Její srst je zářivě azurová, její hříva chrpově modrá se stříbro-modrým pruhem a její oči jsou podmanivě fialové. Většinu času nosí fialový pláštík posetý hvězdami s krystalickou sponou a jako každá správná kouzelnice/čarodějka také nosí špičatý klobouk stejného vzoru. zdroj


Co se mi na ní líbí ?+co o ní vím
Trixie!!Nevím proč ale mám radši postavy kterým je ublíženo stejně jako Trixie.Moje malá sestřenice (hodně malá XD) krytizovala Trixie že je Twilight lepší atd. jenže jakmile Trixie dostala lekci všechno se jen zhoršilo a sestřenka si neuvědomovala co všechno se děje v pozadí.Trixie trpěla ,všichni se jí posmívali a na jejím místě bych udělala přesně to co ona a šla si koupit ten náhrdelník či co abych se Twi pomstila.Ano přesně to bych udělala!

Písničky:

Sqrew Loos

Sqrew Loos co se mi na ní líbí?+co o ní vím:
Zase jsem o tomhle poníkovy nikde žádné INF nenašla.Vím že byla pouze ve dvou dílech.Mám ji ráda hlavně kvůli nádherné písničce GOOD GIRL.Mě se prostě líbí tenhle psychycky narušený poník XD co si myslí že je pes.

Přeložila jsem pro vás komix(KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM)Písnička:

Další poníci co mám víc ráda:

Carrot Top
Vinyl DJ pon- 3
Octavia
http://2.bp.blogspot.com/-LjrjUchvPHg/UV9WhC0bXjI/AAAAAAABX14/mBUPkXtgLUo/s1600/134489158675.png
Babs Seed
Inkie Pie
Rainbow Dash
Twilight Sparkle
A to je prozatím vše...víc jich oblíbených nemám XD myslím
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Silva Hound Silva Hound | E-mail | 7. června 2013 v 15:10 | Reagovat

Já taky někdy mluvím s polštářem! :-(

2 firely firely | 7. června 2013 v 15:31 | Reagovat

hezký ale že je cadence celestii neteř to bych neřekla já si myslela že je její sestřenice a že celestia je trollestia 8-O

3 Niky Niky | Web | 7. června 2013 v 16:17 | Reagovat

wow :-D

4 husta-dash husta-dash | 5. října 2013 v 13:14 | Reagovat

dashie je nejlepší!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama