Leden 2014

Další moje stříhání videa dokončeno!

28. ledna 2014 v 16:42

A pak video jak drbu činčilu...ale to je vedlejší :DDDD

Oběhla jsem SB!

28. ledna 2014 v 15:14
Stal se zázrak! Já oběhla všechny SB a zanechala komentáře! :D (tedy až na pár u kterých jsem komentovala nedávno a jeden u kterého jsem nevěděla co napsat).No nejsem king? XDD.Co to vůbec způsobilo?-Jsem nemocná(Juhuuu).Miluju být nemocná :3 je to kupodivu zvláštní ale je to tak a není to jen kvůli tomuže nemusím do školy,ale taky je to jeden z faktorů :P :D.
Takže....můj děda mě nutí abych mu nakreslila obrázek...čímž se okamžitě mění pořadník.Protože na obrázek pro dědu mám časovej limit :( .
1.Obrázek pro dědu
2.dodělat vlka pro Purple(těžkýýý obrázek O.O)
3.Obrázek pro Zib k narozeninám :3
4.Pro Furču..myslím že stále neřekla jakého poník chce přesně nkreslit.Protože si nejsem jistá jaké je její OC...zeptám se jí na ASKu he he
5.Obrázek pro Mico
6.Další obrázek pro Brexi

A to jsou jen obrázky pro někoho,sama jich mám v hlavě tolik že mně možná praskne než to namaluju(třeba pár nápadů pro Adelade(Draconu)he he).
Jinak mně přišly obrázky od Purple,hned co se dostanu k fotáku,tak vám je ukážu.Jsou TOTÁLNĚ BOŽÍ!DĚKUJI!DĚKUJI!

Jinak kdo by chctěl ještě něco nakreslit?(Ted taký SPAM že chtějí všichni) Ale uvědomte si že pujdete na konec pořadníku.Takže si pěkně počkáte než to bude hotové :P ,ale když se díváte na obrázky,tak je vidět že se zlepšuju.To je menší víhoda být až na konci pořadníku :D

Tak čau čau...jo a kdyby NÁÁHODOU mě chtěl někdo nakreslit.Tak by mně černokřídlá AD udělala radost :D

Obrázek pro Brexi :P

20. ledna 2014 v 20:52
Je třeba se ještě učit,abych uměla kreslit jako vy....ale myslím že se zlepšuju.Jinak upravuji pořadník.

1.Vlka pro Purple.Ještě na to mám pár otázek :p
2.Pro Furču....ted mi řekni jakého poníka ti mám nakreslit :)
3.Dráčky, Draconu ...
4.A-male/female (neřeknu vám co to je XD)
5.Obrázek pro Mico
6.Další obrázek pro Brexi
7.Nápad na obrázek...Disharmony(yay)

Vlkodláček a obrázek pro Niky

19. ledna 2014 v 22:49 mé výtvory
Tak první 2 ze seznamu jsou již hotový :3.

Vkodláček se mi moc nepovedl :( .Ale furt se snažím učit...

A tu hle všechno špatně na vlkodláčkovy(by Siri).Bohužel jsem neměla na předělání nervy...jen jsem trochu upravila hřbet...Ale i tak moc díky :)


A tady je slibovaný obrázek pro Niky :P :)


Nemůžu uvěřit že se to stalo! :O

13. ledna 2014 v 15:49
Včera za mnou přijel děda aby mi poblahopřál k přijetí na školu.
Pak z ničehonic mě a mého bráchu pozval na let letadlem.Byla jsem v šoku!Nikdy jsem letadlem neletěla,ale vždy to byl můj sen.Takže jsme jeli do Hradce,kde jsme se setkali s dědovým kamarádem,který má 2 malá letadla a helikoptéru.Když letadlo vytáhly,tak jsme rozhodli kdo kde sedí.Já ve předu upilota :3 protože děda viděl mé nadšení.Pak už jsme vyjeli s letadlem na dráhu a vzlétly!Začala jsem se smát...tedy po většinu cesty jsem se smála a koukala co je všechno pode mnou. 2x jsme zakroužili nad naším domem a potom letěly směr Náchod.Pak přišlo to nejlepší :D.Vznesly jsme se nad mraky!Prolétávaly jsme jejich okraje,bylo to užasné.Než jsme přistály tak nám ještě dědův kamarád předvedl 2x stav bez tíže XD.
Po přistání nás děda ještě pozval do kina.
Chrtěla jsem jít na Paranormal activity 4 ale když už tu byl děda,tak jsem s ním šla na Wallter Mitty a jeho tajný svět.Moc mě to nebavilo ale to nevadí.Pak mě řekl že když už jsem se dostala na tu grafikou že mě vezme do muzea do Prahy nebo....Londýna.To mi spadla pusa!Možná s ním o prázdninách nebo někdy pojedu :D hurej!

Já som nějako zvlkodlačila XD

10. ledna 2014 v 14:50
Vzhledem k tomu že jsem uchyl na serialy a furt musím na něco koukat :P.Tak jsem nedávno koukala na Grimma.Purple ví XD a ted si říkám že se mi to nějak líbí.Tak už šmejdím po jiném serialu co by měl něco společnýho s vlkodlaky(ikdyž u Grimma to nejsou přímo vlkodlaci :/).Ted čumím na Teen Wolf a už si plánuju koupit knížku o vlkodlacích...O.O
A čo jsem,já šílenec nakreslila :D :
Vsadím se že víc z vás už to vidělo ale to je jedno.Stejně to sem dám.
A a a co dál?
Malý zmetouři mi nadávají na YT videa :D.Nestěžuju si jen informuju,protože je to fakt sranda...no a udělala jsem trochu lepčí uvodku do videjí :3
Kdo pozná co to hraje? :D.Má momentálně nej písnička :3.Stella má své autorství za obrázek v popisku videa.

INFOFOFO

9. ledna 2014 v 15:16
Takže obíhám si blogy a kvůli tomu že jsem tu dlouho nebyla si mě pár lidí z SB vymazala :P.
V pohodě ked si mě mažete když mám pozastavení tak si vás vymažu taky milánkové a přidám si nové SB.
Mimochodem zápis SB je stále otevřený,tak se můžete zapsat ale ne všem slibuju že vás přijmu.

Tento poník má stejné přijmení jako já...když jsem to vymýšlela tak jsem si na ni nevzpoměla,ale to není kopie.Spoustu lidí se jmenuje stejně a nejsou příbuzní.Samozřejmě že Adelaide s ní žádné příbuzenské vstahy,geny či co nemá :p.

Tak čus!Jdu se učit chemii -_-.Sakra vždit už mám po přijímačkách grrrr.

Adelaide Redheart everywhere!

9. ledna 2014 v 15:11
Adelaide je všude...vzala jsem si foták a vyfotila ty co jsem měla v pokoji na očích :D

MÉ VELEDÍLA
První Adelaide na mém nočním stolku! :O Celý věčer mě očumuje :P

A na poličce nepovedeně předělaná figurka Fluttershy :P.

Hlava Adelaide z rychleschnoucí hmoty....všímáte si jak je všude bordel :D


Nedodělaná maska Adelaide a vedle ní taky nějaká maska....co z toho BUDE?!

JINÁ VELEDÍLA

Na mém umělcém stole.....vlastně já jiný stůl nemám.Je obrázek Adelaide od Purple :3 inspiracé!

A božácké dílo Kamči(bff) nášivka Adelaide.Trvalo jí to 3dny a 3 moci a je to boží :D.

Jak dopadly přijímačky na školu vizualní tvorby v HK

8. ledna 2014 v 15:35
Píšu ten název přesně,protože když já jsem hledala někoho kdo by o tom něco psal tak jsem nic nenašla.Ted si můžete přečíst jak to probíhalo :P.

Šla jsem spát brzo.Z nervozity jsem se každou chvílí probouzela.Nakonec jsem vstala už v 7h abych byla na vše připravená.V 9h jsme vyrazili do HK(Hradce Králové) na přijímačky.O Vánočních prázdinách jsem se stresovala dokonce párkrát brečela ,ale dneska ne.Pustila jsem si do uší veselou,pozbudivou písničku,která mě v hlavě během zkoušek provázela a usmívala jsem se.Když jsem dorazila sešla jsem se s svíma kamarádkama Domčou a Kamčou.Drkotaly zuby a třásla se kolena...jenže nakonec jsme se všichni smály.Křenili se a sedli si do lavic a dívali se na zátiší které budem kreslit.Zátiší byl zmuchlaný ubrus,jednoduchá váza,kniha a na ní hrníček.Měli jsme na to 45minut a ikdyž mě Kamčo docela drkala tak jsem to stihla s 20minutovou rezervou.Další byl květ podle fntazie.Skoro jsem ho nestihla,pár minuteček jsem ještě přez čas něco dokreslila...vypadal nějak takhle:

Pak byl test z ČJ.Sakra...otázky nebyli nejtežší ale lámala jsem si nad nima hlavu ale Kamča mi trošku pomohla.Po všem nám zbývala hodina do vyhlášení vísledků a jeli jsme na hranulky.Ted jsem teprve byla nervozní.Žaludek jsme měla naruby a když jsme tam přijeli čekala jsem až řeknou mé jméno....