Únor 2014

Info...zase XD

10. února 2014 v 15:38
Takže pořád čekám na jeden obrázek do soutěže.Až mi ho ta dotyčná pošle tak zahájím první kolo,kde budete moct zbírat body.U obrázků nebudou jména nýbrž čísla,který každý z vás dostane jak já rozhodnu.

Kreslím momentálně furt Mico...heh jsem se na to včera trochu vykašlala :( a dneska nemám čas(Myslím to vážne!),takže...to bude možná v uterý.Jinak ...objednávek mám tolik že mě bude trvat min.2 měsíce než všechno nakreslím a ted má přednost před objednávkama soutěž u Stelly.Tím pádem kreslení bude trvat ještě dýl.

Povídka Jiný princ...nedává smysl! XD Proto jí zveřejnovat nebudu..dokut jí neupravím ,tak aby smysl dávala.Dále chci už konečně dopsar Radioactive a napsa Harryho příběh,který mám už zcela vymyšlený he he :D a nepřipadá mi to ani moc špatné.

V březnu jedu do Londýna :33 kdo chce poslat pohled?

Fuuuj kdo to dělal?!

8. února 2014 v 16:59
Co to sakra je za patlaninu? To má bejt Loki?!Vždyt mu není vůbec podobnej.Podívejte na tu strašnou anatomii a jak má krátké nohy,to by se ještě dalo ale ten strašný obličej!Vždyt to není Loki!Ta helma je taky špatně -_-.I ty barvy jsou špatně!!!Oh ano bohužel jsem to malovala já....

Je vysokej asi metr a půl..přibližněPak tu ještě je pony Doctor,toho už mám na zdi nějakou dobu.Toho si moc nevšímejte.Výška přibližně 70cm

Malé info

7. února 2014 v 19:15
Takže
K povídkám...furt je píšu.Jenže,nějak mi to nedává smysl,možná jí nejdřív napíšu celou a pak po kapitolách budu zveřejnovat.
K obrázkům,kreslím ted Mico...nepovedla se mi...udělám ji znova -_- a začínám mít už v pořadníku maglajs.Protože mi furt objednávky přibývají a někteří jdou dopředu protože jsem jim to slíbila co nejdřív a sama si chci sakra taky něco nakreslit :((.
Dneska jsem byla v kině na Frozen(Už jsem jí před tím viděla v blbý kvalitě) Dabing byl strašnej a kámoška mě furt okřikovala když jsem si u toho anglicky (potichu samo) spívala XDDDD.Chce se mi ji nakreslíííít aaaa! Nemůžu protože mám tolik slíbenejch objednávek a nechci ani jednu zrušit...chci vám dělat radost :(

Jinak konečně jsem si koupila novej grafickej tablet!Juhuu takže budou obrázky hezčí(doufejme).Velké poděkování Siri,která mi ho pomáhala vybírat :3

PS:Tohle je CUTE!!!!

Pro Furču

5. února 2014 v 15:46
Myslím že příště zkusím jiný styl kreslení co vy na to? :3
Jinak moje spokojenost s tíhle obrázkem je 60% :/
eliza for furca by princessAdelaide

Jinak zase dávám pozměněný pořadník :)
1)Obrázek pro dědu
2)Obrázek pro Mico
3)Sokola lovícího hraboše :O pro bratra Adelade
4)Obrázek pro Brexi další
5)Obrázek pro Purple další
6)Obrázek pro Furču další(poník v brnění)
7)Obrázek pro Siri
8)Obrázek pro Kamču
9)Oc pro Stellu
10)Obrázek pro Revenge
11)Obrázek pro Wooden
12)Oc pro Windy
13)Obrázek pro Starlight
Mezi tím si kreslím i obrázky pro sebe :3.Budte trpělivý :3 kreslím každý den :(

Purple skončila :(

5. února 2014 v 12:33

Myslím že už tu zprávu většinu z vás vědí....smutné je že ho jen tak zrušila,ani nedala vědět.Zřejmě věděla že by jste jí přemluvili.Hodně blogů poslední dobou chce skončit.A co ted bude bez ní disharmony?To už taky Stella zřejmě skončí :((.Nejhorší je že se vymazání blogu nedá obnovit a její povídky,články jsou pro nás nažvdy pryč.Nevím proč to udělala...mám tušení,ale nevím.

Adelaide od Purple :3

3. února 2014 v 15:07
Tak sem konečně dávám obrázky Adelaide od Purple.Jsouu užasné že jo? Závidíte :D?


Obrázek pro Zibb k narozeninám

1. února 2014 v 22:11
Eh...sakra moc se mi to nepovedlo :/ :( ale i tak.Opozděně všechno nejlepší Zibb
Zibberle by princessAdelaide

Jak je to s povídkou(povídkami) a obrázky?

1. února 2014 v 15:12
Takže...byla u mě kámoška,takže jsem na blogu nebyla :P.Zjistila jsem že se moje povídka až moc podobá jednomu filmu,takže ji zkusím trochu vylepšit,ale budete si muset počkat! :P Jinak mám v plánu konečně napsat ovídku s Harrym(Synem Adelaide) kterou mám už pěkně dlouho v hlavě.Taky si chci pořídit nový grafický tablet...čímž se moje obrázky zlepší :D yay! Protože můj model patří k těm nejstarším :P.

Takže pořadník povídek:
1)Jiný princ-(píše se)
2)Harry-bude se psát

Seznam obrázků:
1)Obrázek pro dědu(Nevím kdy ho udělám...vůbec se mi dělat nechce :P ale musím)
2)Obrázek pro Zib k narozeninám(už na něm pracuju)
3)Obrázek pro Furču
4)Obrázek pro Mico
5)Obrázek pro Brexi další
6)Obrázek pro Purple další
7)Obrázek pro Furču(poník v brnění)

(Právě jsem se dozvěděla že už jsem jeden rok na DA :DDD Sláva mně!)
Mám toho celkem dost,pokud někoho přehlížím.Omlouvám se,až nebudu mít co kreslit,tak otevřu objednávky. :)
Jinak kdo ještě neviděl vlčka pro Purple tak tady: